President van Sin Miedo houdt zich niet aan de regels | DANNY & THE BROTHERHOOD #7 | NPO 3 TV

NPO 3 Extra
NPO 3 Extra
gepubliceerd op 1.12.2020

Voor het clubuitje kleiduifschieten staat er een bijzondere gebeurtenis op de planning. Een van de presidenten van Sin Miedo heeft zich namelijk niet aan de regels gehouden en wordt teruggesneden naar prospect.

⭐ Meer zien van Danny & The Brotherhood? Check https://npo3.nl/danny-the-brotherhood

⭐ Benieuwd naar de beste momenten van Danny? Check https://www.npo3.nl/het-beste-van-danny-ghosen

Journalist en documentairemaker Danny Ghosen duikt voor Danny & The Brotherhood in de wereld van Sin Miedo, de club die is ontstaan nadat motorclubs als de Hells Angels, No Surrender en Satudarah verboden werden. Ghosen weet, net als in zijn programma Danny Op Straat, deuren te openen die voor anderen gesloten blijven.

#ntr #npo3
────

⭐ Abonneer op het NPO 3 TV fragmenten kanaal: https://www.npo3.nl/abonneer-npo3-tv
⭐ Abonneer op het NPO 3 kanaal voor exclusieve YouTube-series: https://www.npo3.nl/abonneer

────

Op het NPO 3 TV YouTube kanaal vind je wekelijks de beste TV fragmenten van NPO 3 series als First Dates, Dream School en Nieuw Zeer. Abonneer nu om niks te missen!

⭐Wil je nóg meer van NPO 3?
►Check dan het NPO 3 kanaal op YouTube: https://www.youtube.com/npo3
Hier vind je onze exclusieve series zoals Vakkenvullers, Streetlab & Sekszusjes TV.
► Ontdek film & serie: https://www.npo3.nl/film-en-serie
Hier check je de lekkerste series & films om te bingewatchen.
► Bekijk Spuiten & Slikken: https://www.npo3.nl/spuiten-en-slikken
Voor jouw dagelijkse dosis seks en drugs.

────

⭐ Nog meer populaire series:
► First Dates Classics: https://www.npo3.nl/yt-firstdates-classics
► Je Zal Het Maar Hebben: https://www.npo3.nl/yt-je-zal-het-maar-hebben
► Dream School: https://www.npo3.nl/yt-dream-school
► Ajouad en de Top 600: https://www.npo3.nl/yt-ajouad-en-de-top-600
► Nieuw Zeer: https://www.npo3.nl/yt-nieuw-zeer
► Makkelijk Scoren: Studio Afgelast: https://www.npo3.nl/yt-makkelijk-scoren-studio-afgelast

────

⭐ Documentaires
► Lukt het Ronnie Flex om grip op zijn leven te krijgen?
Bekijk https://www.npo3.nl/de-vlucht-van-ronnie
►Is liefde houdbaar zonder seks?
Bekijk: https://www.npo3.nl/mijn-seks-is-stuk
► En, hoe ziet de wereld van jonge vloggers én hun ouders eruit?
Bekijk: https://npo3.nl/mijn-dochter-de-vlogger

────

⭐ Ontdek meer van NPO 3 op onze website, socials en app!
► Website - https://www.npo3.nl
► Instagram - https://www.instagram.com/npo_3
► Facebook - https://www.facebook.com/npo3
► TikTok - https://www.tiktok.com/@npo3nl
► App iOS - https://www.npo3.nl/ios-app
► App Android - https://www.npo3.nl/android-app

runtime 00:10:02

President van Sin Miedo houdt zich niet aan de regels, laat dit een les zijn, Danny & The Brotherhood, Danny Ghosen, Gohsen, sin mido, sinmiedo, brotherhood, Danny op straat, narcostaat, broterhood, Sin Miedo, hesje, hesje verbieden, Sin Miedo verbieden, terugsnijden prospects, president, terugsnijden, clubuitje kleiduifschieten, street bulls, cap street bulls, prospect, gedrageerd, degraderen, NPO3, NPO, NPO 3, NPO 3 fragmenten, nPO 3 TV,

OPMERKINGEN: 416